BELEDİYEMİZE ZİYARETLER

BELEDİYE HİZMETLERİMİZ

TAŞ ALIMI İÇİN İHALEYE ÇIKTIK

TAŞ ALIMI İÇİN İHALEYE ÇIKTIK VE KASABAMIZA 25.000 METRE TAŞ HAYIRLI OLSUN

GERİ DÖNÜŞÜM UYUMLU ÇÖP KONTEYNERİ ALIMI

BELEDİYEMİZ BÜNYESİNDE YÜRÜTÜLEN PROJELER KAPSAMINDA 85 ADET GERİ DÖNÜŞÜM UYUMLU ÇÖP KONTEYNERİ ALIMI İÇİN İHALEYE ÇIKTIK ULAŞMAK İSTEYENLER İLETİŞİME GEÇEBİLİRLER.

2 ADET MİNÜBÜSÜMÜZ HAYIRLI OLSUN

 

ARAÇ ENVANTERİMİZE 2 YENİ MİNÜBÜS EKLEDİK

 

Halkımızın Afyonkarahisar ulaşımında yaşadığı sorunlar ve Halkımızdan gelen istekler doğrultusunda 2 adet bulunan minibüsümüze 2 adet daha minibüs ekledik ve halkımızın Afyonkarahisar ulaşımında yaşadığı sorunları ortadan kaldırdık.

Belediye Başkanımız Erol Karabacak, beldede Fadime ve Ahmet Pişkin çiftinin yeni dünyaya gelen 'Mehmet' isimli bebeğine çocuk arabası hediye etti.

Bu haber 191 kez okundu
 
Başkan Karabacak'tan Mehmet bebeğe hoşgeldin hediyesi
 Belediye Başkanımız Erol Karabacak, beldede Fadime ve Ahmet Pişkin çiftinin yeni dünyaya gelen 'Mehmet' isimli bebeğine çocuk arabası hediye etti.Güney Belediye Başkanı Erol Karabacak, Hoşgeldin Bebek Projesi kapsamında yeni bir bebek sahibi olan Fadime ve Ahmet Pişkin çiftini evlerinde ziyaret etti. Çifte çocuklarıyla birlikte ömür boyu mutluluklar dileyen Başkan Karabacak, "Hoşgeldin Bebek projesi kapsamında gözlerini dünyaya açan Fadime ve Ahmet Pişkin çiftinin Mehmet ismini verdikleri bebeğini ziyaret edip hediyemizi takdim ettik. Allah Erdem bebeğe analı, babalı, vatana millete hayırlı bir ömür nasip etsin. Güneyde yeni doğan bebeklerimizin ilk bebek arabası bizden" dedi.
Başkan Karabacak, ziyaret sonunda aile büyükleri Mehmet Pişkin ile Hatice Pişkin ve aile üyeleriyle hatıra fotoğrafı çektirdi.

En güzel kardan adamı yapıp ödülü kaptılar

6 Haziran'da gerçekleştirilen seçimlerle başkanlığa seçilen Güney Belediye Başkanı Erol Karabacak kasabanın çehresini değiştirirken sosyal hayatı da renklendirmek için harıl harıl çalışmalarını sürdürüyor. Bu çerçevede etkili bir kar yağışı sonrası beyaza bürünen Güney Kasabası'nda belediye tarafından 'Kardan Adam Yarışması' düzenlendi. Güney Düğün Salonu yanında gerçekleştirilen yarışma her yaştan katılımcıların işratirakiyle oldukça ilgi gördü. 
Yarışmada kardan tavşan yapan Enise Kester ve Şeyda Kester birincilik ödülünü kazandı. Yarışmada ödülleri Güney Belediye Başkanı Erol Karabacak dağıttı.
Güney Belediye Başkanı Erol Karabacak, "Katılan izlemeye gelen herkese çok teşekkür ederiz , Güney Belediyesi olarak böyle sosyal aktivitelere her zaman devam edeceğiz." diye konuştu

ARSA SATIŞ İLANI

Sayı : 76385767-115.99-1                                                                                                                        08/04/2022
Konu : Arsa Satışı

Mülkiyeti Belediye başkanlığımıza ait arsa niteliğindeki taşınmazların 2886 sayılı yasanın 45.
Maddesi uyarınca açık artırma usulü ile satılacaktır.
Satılacak olan taşınmazların KDV DAHİL olup, muhammen bedel, geçici teminatı ile ihalenin
yapılacağı tarih ve saat aşağıda belirtilmiştir. İhale Belediye Binasında Belediye Encümen huzurunda
yapılacaktır.
İstekliler Aşağıda belirtilen belgeleri 29/04/2022 tarihinde 12:30 a kadar Belediyemiz Fen İşleri
Müdürlüğüne vermeleri gerekmektedir.
İhale Tarihi : 29/04/2022
İhale Saati : 14:00